صفحه اصلی > درباره ما
درجستجوی آسماني كه آبي صافش بي كراني حيات را به يادمان آورد. بلنداي كوههارا كه انتظار گامهايمان صبوري ميكردند دوست مي داشتيم ، چرا كه از فرازشان گستردگي و بي حصاري زيستن را خوب مي فهميديم و به جان ميچشيديم.
 
افق گسترده شب كوير و انبوه ستارگانش را كه مي ديديم، اين سوال فراموش شده كودكي هامان از كوچه پس كوچه هاي ذهن سر بر مي آورد كه : جهان كجاست؟آيا حيات همه آن مكانهايي است كه آدمي شناخته و به آن سرك كشيده ؟
 
و خدا ... چگونه در ذهن كوچك ما خواهد گنجيد ؟
 
با همه اين دلمشغولي ها جمع شديم و اميد بسته به همراهي يكديگر قدم به راه گذاشتيم. به قرعه كاويان نام گرفتيم تا با گذشت روزها جستجوي افقهاي روشن تر را از ياد نبريم. هرروز بر تعدادمان افزوده شد و به ياري ياران سنگيني كارها آسان گرديد.
 
گروه كوهنوردي كاويان در سال ۱۳۸۶ در دو بخش بانوان و آقايان در هيئت كوهنوردي خراسان رضوي به ثبت رسيد و آغاز به فعاليت نمود و تا به امروز ده ها برنامه فصلي داخلي وخارجي ، شامل ارتفاعات استان و خارج استان را به سرانجام رسانده است. اميدكه همراهي ياران ، اين حركت فرهنگي ورزشي را قوت بخشيده و به سرانجام سزاوار نزديك كند.

 

ارتباط با مالینکهای برتربرترین فروشگاه ها
افراد آنلاین: 4بازدیدکنندگان امروز: 339بازدیدکنندگان دیروز: 885بازدیدکنندگان این هفته: 4180بازدیدکنندگان امسال: 132366بازدیدکنندگان کل: 1776186
طراحی و پیاده سازی : ماورا
کلیه حقوق معنوی سایت متعلق به باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد می باشد.