پذیرش عضویت دو کوهنورد ایرانی دیگر در سازمان GHM
گروه خبری : اخبار عمومي كوهنوردي ايران و ج
نویسنده : روابط عمومي
تاریخ درج خبر : 1391/10/27

پذیرش عضویت دو کوه‌نورد ایرانی دیگر در سازمان GHM

 

به گزارش «ابراهیم نوتاش» نماینده‌ی کوه‌نوردان ایرانی در سازمان GHM و عضو افتخاری این سازمان؛ اجلاس مجمع عمومی GHM در تاریخ ۱۲ ژانوایه ۲۰۱۳ در منطقه‌ی اکرینس فرانسه (واقع در ۷۰۰ کیلومتری شهر پاریس) برگزار شد.

بنا بر این گزارش: در اجلاس مذکور؛ موضوع عضویت دو نفر از کوه‌نوردان ایرانی مطرح و مورد پذیرش قرار گرفت و بر این اساس «عظیم قیچی ساز» و «هادی صابری» به عضویت سازمان GHM درآمدند.

یادآور می‌شود؛ علاوه بر این دو نفر و عضویت افتخاری «ابراهیم نوتاش»، پیش از این نیز «رضا زارعی»، «حسن‌ نجاریان» و «فرخنده صادق» به عضویت سازمان کوهستان‌های بلند فرانسه موسوم به GHM در آمده بودند.

«ابراهیم نوتاش» ضمن اشاره به این‌که سازمان GHM تنها با دو کشور از آسیا، «ایران» و «چین» در حوزه‌ی کوه‌نوردی همکاری دارد، تصریح کرد؛ فرآیند عضویت در این سازمان بر اساس تقاضای شخصی افراد نیز صورت می‌گیرد که در جریان مجمع عمومی طرح و با بررسی سوابق کوه‌نوردی و بر مبنای جایگاه معرف، اگر مخالفتی مطرح نشود، فرد به عضویت GHM درمی‌آید، ضمن این‌که به صورت سالیانه نیز باید حق عضویت خود را پرداخت نماید.

 

 

بستن http://www.kaviangroup.com/news/عمومي/91102701.html
تاریخ درج خبر : 1391/10/27     منبع خبر : وب سايت فدراسيون كوهنوردي و صعود هاي ورزشي     تعداد بازدید : [1504]     آدرس مستقیم
نظرات بینندگان

ارسال نظر براي اين مطلب

نام :
آدرس ایمیل :
نظر :
ارتباط با مالینکهای برتربرترین فروشگاه ها
افراد آنلاین: 6بازدیدکنندگان امروز: 394بازدیدکنندگان دیروز: 2039بازدیدکنندگان این هفته: 3140بازدیدکنندگان امسال: 240039بازدیدکنندگان کل: 1883859
طراحی و پیاده سازی : ماورا
کلیه حقوق معنوی سایت متعلق به باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد می باشد.