پیام رئیس اتحادیه کوه‌نوردی «نپال» به فدراسیون «ایران»
گروه خبری : اخبار عمومي كوهنوردي ايران و ج
نویسنده : روابط عمومی
تاریخ درج خبر : 1393/02/06

پیام رئیس اتحادیه کوه‌نوردی «نپال» به فدراسیون «ایران»

پس از وقوع حادثه تلخ سقوط بهمن در مسیر کمپ نخست کوه اورست در روز ۱۸ آوریل که منجر به مرگ شانزده شرپا گردید، فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی کشورمان با ارسال پیام تسلیت به دولت و مردم نپال این حادثه تلخ را تسلیت گفته برای آن عزیزان طلب آمرزش نمود.
در مقابل
صبح امروز «آنگ شرینگ شرپا» رئیس اتحادیه کوه‌نوردی نپال با ارسال پیام تشکری اعلام کرد: "پیام تسلیت شما را به خانواده قربانیان اعلام خواهیم نمود".
وی همچنین درپاسخ به ابراز نگرانی از وضعیت حاضران در کمپ اصلی از جمله دو کوه‌نورد ایرانی حاضر عنوان داشت: "متاسفانه طی هفته گذشته خبرگزاری‌ها اخبار نادرستی را از شرایط کمپ اصلی مخابره نمودند. این درحالی است که شرپاها برای بازگشت به شرایط عادی نیازمند زمان بوده، بسیاری از آنها موقتا به خانه های خود بازگشته اند. آنها در نهایت در صورت تصمیم به ادامه کار در کمال آرامش در خدمت کوه‌نوردان حاضر خواهند بود".

 

بستن http://www.kaviangroup.com/news/عمومي/93020603.html
تاریخ درج خبر : 1393/02/06     منبع خبر : وب سایت فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی     تعداد بازدید : [1340]     آدرس مستقیم
نظرات بینندگان

ارسال نظر براي اين مطلب

نام :
آدرس ایمیل :
نظر :
ارتباط با مالینکهای برتربرترین فروشگاه ها
افراد آنلاین: 8بازدیدکنندگان امروز: 604بازدیدکنندگان دیروز: 941بازدیدکنندگان این هفته: 4291بازدیدکنندگان امسال: 241190بازدیدکنندگان کل: 1885010
طراحی و پیاده سازی : ماورا
کلیه حقوق معنوی سایت متعلق به باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد می باشد.