اعتبار کارت بیمه ورزشکاران یکساله می شود
گروه خبری : اخبار عمومي كوهنوردي ايران و ج
نویسنده : محمدرضا وزیری
تاریخ درج خبر : 1394/10/24

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی: اعتبار کارت بیمه ورزشکاران یکساله می شود

 

یزد - ایرنا - رییس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: از سال اینده کارت بیمه ورزشی ورزشکاران، یکساله خواهد شد.

 

       به گزارش ایرنا غلامرضا نوروزی عصر یکشنبه در مجمع هیات پزشکی ورزشی استان یزد افزود: تاکنون اعتبار کارت بیمه ورزشی ورزشکاران فقط تا پایان همان سال صدور کارت بود.
وی اضافه کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته به منظور رفاه و تامین نظر جامعه ورزشکار از ابتدای سال 1395 هر وقت کارت بیمه ورزشی ورزشکاران در رشته های مختلف صادر شد به مدت 365 روز اعتبار دارد .
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی اظهار داشت: این طرح برای اولین بار بصورت آزمایشی در سطح هشت استان کشور اجرایی می شود و بعد به ترتیب در سایر مناطق کشور زیر پوشش قرار می گیرد .
نوروزی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته در نظر داریم تا کارت بیمه ورزشی 365 روزه ورزشکاران را در دو تا سه سال در تمامی استان های کشور اجرایی کنیم .
وی در ادامه به اهمیت کار هیات های پزشکی ورزشی در استان ها اشاره و پشتیبانی از ورزش قهرمانی و سلامت همگانی را از مهمترین ماموریت های این فدراسیون ذکر کرد .
این مسئول گفت: توجه به درمان ، سلامت ، آموزش و پژوهش در جامعه بزرگ ورزشکاران و همچنین ارائه بهتر خدمات به آنها را جزو اولویت های مهم این فدراسیون است.

بستن http://www.kaviangroup.com/news/عمومي/94102402.html
تاریخ درج خبر : 1394/10/24     منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی     تعداد بازدید : [1143]     آدرس مستقیم
نظرات بینندگان

ارسال نظر براي اين مطلب

نام :
آدرس ایمیل :
نظر :
ارتباط با مالینکهای برتربرترین فروشگاه ها
افراد آنلاین: 7بازدیدکنندگان امروز: 574بازدیدکنندگان دیروز: 834بازدیدکنندگان این هفته: 4343بازدیدکنندگان امسال: 211040بازدیدکنندگان کل: 1854860
طراحی و پیاده سازی : ماورا
کلیه حقوق معنوی سایت متعلق به باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد می باشد.