اطلاعیه مهم تغییر شرایط ثبت نام
گروه خبری : اطــلاعــيــه هــا
نویسنده : علی صنعتی
تاریخ درج خبر : 1392/02/05

 

اطلاعیه مهم تغییر شرایط ثبت نام

 

به اطلاع همنوردان گرامی می رساند، آئین نامه و شرایط ثبت نام اعضاء جدید در باشگاه و همچنین ثبت نام و نحوه حضور اعضاء در برنامه ها به روز گردید. (جهت مشاهده متن آئین نامه ها اینجا کلیک کنید) ، موارد زیر از تاریخ 92/2/7 اجرا خواهد شد:

  • آن دسته از اعضای باشگاه که بدون ثبت نام در محل حرکت برنامه حضور پیدا می کنند تنها با تایید سرپرست و در صورت وجود ظرفیت خالی  و با پرداخت دوبرابر مبلغ هزینه برنامه، امکان حضور در برنامه را خواهند یافت.

 

  • حضور افراد غیر عضو در برنامه ها تحت هیچ عنوانی امکان پذیر نمی باشد.

 

  • همنورداني كه براي شركت در برنامه ها  ثبت نام نموده اند و به هر دليل از شركت در برنامه منصرف مي شوند ،  لازم است حد اكثر تا 24  ساعت قبل از اجراي برنامه انصراف خود را به دفتر باشگاه  اعلام  نمايند ، در غير اين صورت هزینه برنامه بصورت کامل در حساب ایشان منظور خواهد شد و در حضور بعدی موظف به پرداخت آن می باشند.

 

  • کلیه همنوردان عزیزی که به دلیل عدم انجام مصاحبه یا تکمیل نشدن بخش رضایت نامه فرم ، در مرحله عضویت موقت هستند می بایست حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به تکمیل عضویت خود و اتمام مراحل ثبت نام اقدام نمایند. در غیر این صورت برابر مقرارات از ثبت نام این عزیزان در برنامه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

  • از تاریخ 92/2/7  اعضاء جدید برای ثبت نام در باشگاه و شرکت در برنامه ها می بایست مراحل زیر را طی نمایند:

1-  ارائه تقاضاي عضويت با تنظيم دقيق فرم ثبت نام.

تذکر: هنگام ثبت نام حضور یکی از بستگان درجه یک فرد در محل دفتر باشگاه جهت تکمیل رضایت نامه، ضروری است. (همنوردان مجرد بهمراه پدر یا مادر و همنوردان متاهل بهمراه همسر)  بدیهی است همراه داشتن اصل شناسنامه برای افراد مذکور ضروری می باشد .

                  2- انجام مصاحبه حضوری توسط یکی از اعضای هیات مدیره.

                  3-  ارائه مدارك و پرداخت هزینه تشکیل پرونده:

  • يك برگ فتوكپي از صفحات اول و دوم شناسنامه ( يك برگ از صفحه توضيحات در صورت وجود )
  • فتوكپي از كارت ملي
  • فتوكپي كارت بيمه ورزشي
  • یک قطعه عكس 4×3
  • پرداخت هزینه تشکیل پرونده

 

          کلیه موارد فوق و بطور کلی آئین نامه های اجرایی باشگاه به منظور تامین فضای ورزشی، امن و سالم برای همنوردان عزیز می باشد . بدون شک فراهم آوردن این شرائط بدون یاری شما عزیزان میسر نیست.

از همراهی شما در این مسیر سپاس گذاریم.

 

 

بستن http://www.kaviangroup.com/news/etel/اطلاعیه.html
تاریخ درج خبر : 1392/02/05     منبع خبر : کمیته پشتیبانی     تعداد بازدید : [2697]     آدرس مستقیم
نظرات بینندگان
0
0
جمعه 13 اردیبهشت 1392
ساعت : ´20:17
ba salam va khoda ghovat. az talashe shoma nahayate sepas gozari ra daram. seyre harkate bashgah roo be behbood mibashad ke in basi arzeshmand va ghabele taghdir ast.
1
0
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392
ساعت : ´17:32
من با دریافت هزینه کامل برنامه از کسانی که غیبت می کنند ، کاملا موافقم اما اینکه حالا یک نفر بدون ثبت نام در محل حرکت حضور پیدا می کنه وجای خالی هم موجود می باشد و با تایید سرپرست در برنامه حضور پیدا می کنه اما از اون دو برابر هزینه برنامه دریافت شود ، به نظر بنده غیرمنطقی می باشد. اگه بحث حقوقی و بیمه باشه که کلا ایشون چه هزینه برنامه بده ؛ چه دو برابر ؛ چه 10 برابر ، چه هزینه برنامه نده ؛ به هیچ عنوان حق شرکت در برنامه را نخواهد داشت. به نظر من بهتر در این مورد در جلسه گروه توضیحاتی داده شود. حالا شخص بنا به دلایلی ثبت نام نکرده ، و با توجه به این موضوع که همیشه افراد غایبی در برنامه هستند در محل حرکت ، حضور پیدا میکنه، چرا باید دو برابر هزینه بده ؟!
پاسخ :

با سلام و ضمن تشکر از حسن توجه شما

همنوردانی که بدون ثبت نام در برنامه حاضر می شوند، از یک طرف در آن برنامه بدون پوشش بیمه  خواهند بود (که مسئولیت این ریسک برعهده باشگاه می باشد)،و از طرف دیگر حق سایر همنوردان را که مطابق روال، ثبت نام و در برنامه شرکت می کنند را ضایع می نمایند.

ثبت نام برنامه ها با توجه به ظرفیت خودروها انجام می شود.و همچنین هیچ معیاری برای محاسبه تعداد غایبین احتمالی وجود ندارد(بسیار برنامه هایی که بدون داشتن غایب اجرا شده اند) بنابراین حضور بدون ثبت نام یک همنورد در محل برنامه به این معنی است که یک نفر دیگر جایی برای نشستن در خودرو ندارد.

از طرفی برگرداندن فردی که ثبت نام نکرده و ممانعت از حضور وی در برنامه (بخصوص جلوی دوستانش و سایر همنوردان) صحنه جالبی نخواهد بود.بنابراین سعی  شده که حتی مراعات فرد خاطی نیز بشود و در صورت وجود جای اضافه در خودروها از همراهی تیم محروم نگردد.

تمامی مقرارت وضع شده در این خصوص از جمله جریمه دوبرابری هزینه برنامه، در راستای محدود کردن مشکلات فوق و همچنین قائل شدن تفاوت بین همنوردان منضبط و سایر افراد ،در نظر گرفته شده است.

شادکام باشید!

0
0
سه شنبه 3 دی 1392
ساعت : ´13:03
شما میگویید در صورت وجود جای خالی فردی که ثبت‌‌نام نکرده 2برابر هزینه را میگیرید و فردی که غیبت کرده کل هزینه را میگیرید از طرفی تعداد سرویس را بنا به تعداد ظرفیت میگیرید یعنی فقط در صورتی که یک نفر غیبت کرد کسی که ثبت‌نام نکرده آمدنش را میسر می‌شود یعنی بدین نتیجه میرسیم 3 برابر هزینه را می‌گیرید
پاسخ :

با سلام و عرض ادب

سعی خواهم کرد جملات شما را حلاجی کرده و به آن پاسخ بدهم تا برای سایر همنوردان نیز قابل استفاده باشد:

همانطور که در متن اطلاعیه هم به عرض رسید دوستانی که بدون ثبت نام در برنامه حاضر می شوند تنها در صورتی امکان همراهی تیم را خواهند داشت که :

1- سرپرست ریسک حضور آنها را بدون پوشش بیمه در برنامه بپذیرد.

2- جای خالی در خودروها برای عضو بدون ثبت نام موجود باشد.

برای جلوگیری از حضور همنوردان بدون ثبت نام در برنامه ها جریمه دو برابری هزینه برنامه در نظر گرفته شده است.

هدف از این مسئله نیز کاملا روشن و منطقی است زیرا شخصی که بدون ثبت نام در برنامه حاضر می شود:

1- بدون پوشش بیمه است و مسئولیت هر اتفاق در برنامه مستقیما بر عهده باشگاه است.

2- جای همنوردانی را که طبق روال ثبت نام کرده و در برنامه حضور یافته اند  اشغال کرده و حق آنان را ضایع میکند.

3-در برنامه ریزی باشگاه برای تعداد وسایل نقلیه ایجاد مشکل می نماید.

از طرف دیگر همنوردی که در برنامه بدون هماهنگی غیبت می نماید:

1- با توجه به ظرفیت محدود وسائل نقلیه مانع از حضور دیگر همنوردان علاقه مند در برنامه شده است.

2- هزینه بیمه و وسیله نقلیه ی یک نفر را بر سایر همنوردان و باشگاه سربار کرده است.

لذا برای ممانعت از تکرار و تکثیر غیبت در برنامه ها جریمه پرداخت کل هزینه برنامه در نظرگرفته شده که متعاقبا از ایشان دریافت خواهد شد.

اگر کمی از جانب انصاف بنگریم یک تماس چند ثانیه ای تلفنی در عصر پنجشنبه برای کنسل کردن برنامه کافی ست لذا غیبت عموما ناشی از کم لطفی و بی توجهی است.

به هر حال متاسفانه در حال حاضر جریمه مالی برای جلوگیری از نقض حقوق سایر همنوردان بهترین گزینه است.

با تشکر از دقت نظر شما

علی صنعتی

کمیته پشتیبانی

0
0
سه شنبه 22 بهمن 1392
ساعت : ´14:55
خسته نباشید هزینه ی تشکیل پرونده چقدره؟ ممنون
پاسخ :

با سلام

در حال حاضر 10000 تومان.

 


ارسال نظر براي اين مطلب

نام :
آدرس ایمیل :
نظر :
ارتباط با مالینکهای برتربرترین فروشگاه ها
افراد آنلاین: 11بازدیدکنندگان امروز: 405بازدیدکنندگان دیروز: 822بازدیدکنندگان این هفته: 2111بازدیدکنندگان امسال: 202127بازدیدکنندگان کل: 1845947
طراحی و پیاده سازی : ماورا
کلیه حقوق معنوی سایت متعلق به باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد می باشد.