مراسم عقد دو تن از همنوردان باشگاه بر فراز بام ایران برگزار شد
گروه خبری : اطــلاعــيــه هــا
نویسنده : روابط عمومي باشگاه
تاریخ درج خبر : 1391/06/01

 

آقای آرش براتیان و خانم نازنین قربانی ساعت 3 عصر روزشنبه 28 مرداد ماه 91 مقارن با شب عید سعید فطر در بلند ترین نقطه سرزمین مادری پیمان باهم بودن بستند.

 این دو کوهنورد با همراهی  26 نفر از همنوردان اعضاء خانواده شان اقدام به صعود به قله دماوند از مسیر شمال شرقی نمودند و با عزمی راسخ پس از عبور از یخچال ها و مسیر های پر شیب با چشمانی پراز اشک شوق و قلب هایی لبریز از شعف حرکت نمادین خود را به انجام رساندند.

 

دکتر  محمد رضا ذبیحی کوهنورد پیشکسوت و باتجربه مشهدی بر فراز قله  خطبه عقد را قرائت نمود.

پس از بازگشت از قله در جانپناه تخت فریدون ، به همت سایر همنوردان سفره عقد زیبایی آماده گردید و این پیوند خجسته جشن گرفته شد.

شادی و هلهله ، دود اسپند ، توزیع شیرینی صحنه هایی بودند که شاید تخت فریدون تا بحال به خود ندیده بود. محفل کوچک و صمیمی آنها با حضور کوهنوردان سایر شهر ها گرم تر نیز شد.

صبح روز بعد اعضای تیم قصد بازگشت به روستای ناندل نمودند و هنگام ورود به روستا با استقبال گرم اهالی مواجه شدند. اهالی خونگرم ناندل با  قربانی کردن جلوی پای عروس و پذیرایی از کوهنوردان با شربت و شیرینی در شادی این زوج جوان سهیم شدند.

ناگفته نماند که این دو کوهنورد خوش ذوق برای رسیدن به این هدف زیبا روزهای متمادی تمرین داشتند و خود را از هر لحاظ برای این صعود منحصر به فرد آماده کرده بودند.

 

 

 

باشگاه کوهنوردی کاویان ضمن تبریک و شادباش به مناسبت این پیوند مبارک ، از آفریدگار مهربان خواستار است که بختشان را چون تاج دماوند سپید، دلشان چون دل دماوند گرم و پایه های زندگیشان  را همچون قامت دماوند استوار گرداند.

بستن http://www.kaviangroup.com/news/etel/1391-06-01-14-52-52.html
تاریخ درج خبر : 1391/06/01     تعداد بازدید : [1831]     آدرس مستقیم
نظرات بینندگان

ارسال نظر براي اين مطلب

نام :
آدرس ایمیل :
نظر :
ارتباط با مالینکهای برتربرترین فروشگاه ها
افراد آنلاین: 7بازدیدکنندگان امروز: 604بازدیدکنندگان دیروز: 941بازدیدکنندگان این هفته: 4291بازدیدکنندگان امسال: 241190بازدیدکنندگان کل: 1885010
طراحی و پیاده سازی : ماورا
کلیه حقوق معنوی سایت متعلق به باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد می باشد.