همایش سنگنوردی خراسان رضوی برگزار می شود
گروه خبری : اطــلاعــيــه هــا
نویسنده : سیمین نوری
تاریخ درج خبر : 1393/07/20

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی از برگزاری همایش سنگنوردی استان به مناسبت هفته ورزش و تربیت بدنی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسین امانی گفت: این همایش از ساعت 9 صبح روز جمعه 25 مهرماه و با همکاری فرمانداری شهرستان چناران و اداره ورزش و جوانان این شهرستان در منطقه اخلومد برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه در همایش سنگنوردی استان سکوی آموزشی اخلومد افتتاح می شود، اظهار کرد: گردهم آیی سنگنوردان استان، تعامل تکنیک های موجود و ارتقای سطح فنی آنان از جمله اهداف برگزاری این همایش بزرگ استانی است.
رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی افزود: آشنایی بیشتر مدیران و جامعه کوهنوردی استان با مقوله سنگنوردی از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.
امانی گفت: شرکت در همایش سنگنوردی استان منوط به ثبت نام در هیات های کوهنوردی شهرستان ها، باشگاه ها و گروه های کوهنوردی تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 22 مهرماه و اعلام اسامی به هیات کوهنوردی خراسان رضوی است.
وی تصریح کرد: علاقمندان به شرکت در این همایش، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت کوهنوردی استان به نشانی http://khmount.ir مراجعه نمایند.
بستن http://www.kaviangroup.com/news/etel/1393-07-20-12-04-12.html
تاریخ درج خبر : 1393/07/20     منبع خبر : هیات کوهنوردی خراسان رضوی     تعداد بازدید : [614]     آدرس مستقیم
نظرات بینندگان

ارسال نظر براي اين مطلب

نام :
آدرس ایمیل :
نظر :
ارتباط با مالینکهای برتربرترین فروشگاه ها
افراد آنلاین: 7بازدیدکنندگان امروز: 205بازدیدکنندگان دیروز: 1112بازدیدکنندگان این هفته: 5773بازدیدکنندگان امسال: 205789بازدیدکنندگان کل: 1849609
طراحی و پیاده سازی : ماورا
کلیه حقوق معنوی سایت متعلق به باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد می باشد.