تجلیل از اراده قوی و استقامت همنوردان عزیزمان در صعود به قله تفتان
گروه خبری : اطــلاعــيــه هــا
نویسنده : روابط عمومي
تاریخ درج خبر : 1391/10/24

 

تجلیل از اراده قوی و استقامت همنوردان عزیزمان در صعود به قله تفتان

 

دوستان و همراهان گرامی ، همنوردان خوب مان در صعود به بلندای تفتان سلام بر شما.

باشگاه کوهنوردی کاویان و دوست داران شما در مراحل مختلف صعود به قله تفتان از روزهای قبل از صعود و زمان اجرای برنامه به طور مستمر پیگیر اخبار و رویدادهای این صعود بوده و پیوسته خود را در کنار شما احساس نموده اند.

دوستان گرامی :

خانم مريم سالار زاده
آقاي محمدرضا مروي
خانم سارا سرگلزايي
آقاي محسن اشرفي
آقاي مهدي زارعي  (سرپرست برنامه)
آقاي بيژن فاتحي
آقاي پرويز ظفر الهياري
آقاي رضا زارعي يام
آقاي سيد سعيد موسوي نيك
آقاي ناصر علي چي


                  شایسته است همت والا و اراده مستحکم تان را در اجرای این برنامه ستایش نموده و تحسین گوی تلاش ستودنی شما برای صعود به قله تفتان باشیم. هر چند رسیدن به قله های مادی زیباست اما زیباتر از آن ، هنگامی است که یک کوهنورد شرایط دشوار و خطرناک را درک نموده و حتی در چند گام مانده به بلندای یک قله ، از ادامه مسیر به نفع سلامتی و بقایش منصرف گردد. در این صعود با توجه به شرایط سنگین جوی ، بارش برف و باران که توام با مه غلیظ و وزش شدید باد بود ، بهترین و عاقلانه ترین اقدام همان بود که با مشورت با شما ، توسط سرپرست برنامه اتخاذ شد. امروز ، ما دوست داران و همنوردان شما در باشگاه کوهنوردی کاویان خدای بزرگ را شاکر هستیم که شما در سلامت کامل برنامه را به پایان رسانده و با تصمیم به موقع و صحیح ، به دلیل شرایط نامساعد جوی ، صعود را به زمان دیگری موکول کرده و سلامتی خود را با این اقدام تضمین نمودید. تصاویر و لحظات ثبت شده در این برنامه به خوبی گویای وضعیت دشوار و ناممکن برای یک صعود است و بی شک تلاش ارزشمند شما ، در رسیدن به قله هیچ گاه در اذهان آگاه و سلیم جامعه کوهنوردی از یاد نخواهد رفت.

امیدواریم همچنان قوی و پایدار در راه فتح قله های انسانیت و کمال ، موفق و پیروز باشید.

دوست داران و همنوردان شما در باشگاه کوهنوردی کاویان             

 

بستن http://www.kaviangroup.com/news/etel/91102401.html
تاریخ درج خبر : 1391/10/24     منبع خبر : مدير باشگاه     تعداد بازدید : [1092]     آدرس مستقیم
نظرات بینندگان
14
0
دوشنبه 25 دی 1391
ساعت : ´13:39
سپاس فراوان از همگی دوستان ؛ و یک خسته نباشید به سرپرست عزیز برنامه مهدی زارعی که مثل همیشه با صبر و حوصله و لبهای همیشه خندانش گام به گام ما را در این مسیر همراهی کرد و همچنین تشکر ویژه از آقای محمد ریگی راهنمای خوب و باصفای برنامه که از ابتدای ورود ما به زاهدان با ما و در کنار ما بود. همانطور که مهدی عزیز هم گفتند: تفتان عزیز ما دوباره به آغوش تو باز خواهیم گشت. منتظر باش . . .
28
0
یکشنبه 24 دی 1391
ساعت : ´16:43
سلام . لازم میدونم اینجا در جایگاه نخست از تمام همنوردان خوبم که در این برنامه حضور داشتن و انصافا خوش درخشیدن و در تمام طول برنامه همراه و یاورم بودند بی نهایت تشکر کنم.از مدیریت و همنوردانم در باشگاه کاویان که در طول برنامه با تماس های تلفنی شان جویای احوال ما بودند هم بسیار سپاسگذارم.این برنامه با همکاری و حضور تعدادی از دوستان کوهنورد از باشگاه چکاد برگزار شد که سرپرستی اون تیم رو خانم حسن نژاد به عهده داشتند.از اونا هم بابت همکاری و همیاری شون تشکر بسیار دارم.در ادامه هم از حضور دوستان خوبمون خانم اکرم شاه آبادی و آقای مهران نیلساز از کوهنوردان برجسته شهرستان دزفول و آقای مجید یوسف تالشی از شهرستان رامسر که افتخار همنوردی با اونا در این برنامه رو داشتیم، بی نهایت تشکر و سپاسگزاری می کنم.نمونه کامل یک کوهنورد خوب و با اخلاق بودند که امیدوارم باز هم افتخار همنوردیشون را داشته باشم. تفتان عزیز ما دوباره به آغوش تو باز خواهیم گشت....

ارسال نظر براي اين مطلب

نام :
آدرس ایمیل :
نظر :
ارتباط با مالینکهای برتربرترین فروشگاه ها
افراد آنلاین: 8بازدیدکنندگان امروز: 604بازدیدکنندگان دیروز: 941بازدیدکنندگان این هفته: 4291بازدیدکنندگان امسال: 241190بازدیدکنندگان کل: 1885010
طراحی و پیاده سازی : ماورا
کلیه حقوق معنوی سایت متعلق به باشگاه کوهنوردی کاویان مشهد می باشد.